  • Imagine Conector de lipit jack stereo 3.5mm 3 pini mama, HICON HI-J35S-SCREW-F
  • 1/2
Conector de lipit jack stereo 3.5mm 3 pini mama, HICON HI-J35S-SCREW-F
 (1 opinii)
Cod produs: HI-J35S-SCREW-F
Conectorii mini jack de 3,5 mm (1/8 ”) pot fi folositi pe nenumarate dispozitive compacte, cum ar fi playere MP3, placi de sunet, bodypacks etc. Gama HICON ofera o gama larga de caracteristici... Citeste mai mult »»
Producator: HICON
30.50 Lei
Include timbrul verde
Garantie: 24 de luni
Stoc limitat
Informatii suplimentare
Caracteristici generale Conector de lipit jack stereo 3.5mm 3 pini mama, HICON HI-J35S-SCREW-F
  • Tip conexiune:Jack 3.5mm
  • Cod bare (EAN):4049371803427
Descriere Conector de lipit jack stereo 3.5mm 3 pini mama, HICON HI-J35S-SCREW-F
Conectorii mini jack de 3,5 mm (1/8 ”) pot fi folositi pe nenumarate dispozitive compacte, cum ar fi playere MP3, placi de sunet, bodypacks etc.
Gama HICON ofera o gama larga de caracteristici speciale, precum
- blocare cu surub
- cu suport pentru cabluri mari (pentru cabluri duble, cabluri groase - diametru maxim 3.8mm)
- carcasa metalica
Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:
Exprima-ti opinia
Opinia cumparatorilor despre produs | 100 din 100 de la 1 persoana
Se afişează 1 rezultat.
Sortare după:
0% ( din 0 utilizatori au considerat acest mesaj util)
A fost util acest mesaj?
PRO: Nu ie buna!
CONTRA: Buna am cumparat o CONECTOR DE LIPIT JACK STEREO 3.5MM 3 PINI MAMA, HICON HI-J35S-SCREW-F si nu am putut sa il folosesc sa desprins bucata cu filet nu ie de nici o treaba!Imi pare rau dar nu merita sa o mai trimit inapoi!