Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Am deschis showroom-ul, dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin va fi restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție va fi obligatorie în interiorul magazinului! Mai multe detalii aici.
Curierii fac eforturi ca dvs. sa primiți comanda în timp util, însă din cauza volumului ridicat de colete, pot exista întârzieri în livrarea acestora. Mulțumim pentru înțelegere! :)
8 Iunie (Luni) - Închis.

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Convertor industrial Ethernet/SFP Slot la serial RS232, Roline 21.13.1138
  • Imagine Convertor industrial Ethernet/SFP Slot la serial RS232, Roline 21.13.1138-1
  • Imagine Convertor industrial Ethernet/SFP Slot la serial RS232, Roline 21.13.1138-2
  • Imagine Convertor industrial Ethernet/SFP Slot la serial RS232, Roline 21.13.1138-3
  • 1/4

Convertor industrial Ethernet/SFP Slot la serial RS232, Roline 21.13.1138

Cod produs: 21.13.1138-1
Convertor Network media de la Ethernet (RJ-45 si port aditional SFP) la serial (RS-232), pentru a se folosi in medii industriale!  Conexiune Ethernet combo port RJ-45 sau 100Mbit / s SFP... Citeste mai mult »»
Producator: Roline
1283.50 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Caracteristici generale Convertor industrial Ethernet/SFP Slot la serial RS232, Roline 21.13.1138

  • Tip serial:D-SUB 15pini
  • Standard:Serial

Descriere Convertor industrial Ethernet/SFP Slot la serial RS232, Roline 21.13.1138

Convertor Network media de la Ethernet (RJ-45 si port aditional SFP) la serial (RS-232), pentru a se folosi in medii industriale! 

  • Conexiune Ethernet combo port RJ-45 sau 100Mbit / s SFP slot
  • Interfata serial RS-232
  • Baud rate de pana la 230400 bit / s
  • Izolare optica la interfata serial
  • DIN rail mounting
  • Operating voltage: +8 to + 60VDC
  • Suporta PoE via RJ-45
  • Configurare pe web sau prin consola
Max. Range fiber 50 μm 2 km
FIbra multimode

Vezi fisa tehnica aici.

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • LogiLink
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • Logitech
  • DeepCool
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital