Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Value

Repeater HDMI 4K@60Hz, Value 14.99.3459

Repeater HDMI 4K@60Hz, Value 14.99.3459

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:HDMI mama
    • Conector 2:HDMI mama
În stoc magazin
119.90 LEI
Cablu HDMI 4K Ultra HD cu Ethernet v2.0 5m, Value 11.99.5683

Cablu HDMI 4K Ultra HD cu Ethernet v2.0 5m, Value 11.99.5683

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):5
    • Rata transfer de date:de pana la 18 Gb/s.
    • Ecranat:Da
În stoc magazin
119.80 LEI
Suport perete pentru monitor 3 pivoti/2 joints gri, Value 17.99.1125

Suport perete pentru monitor 3 pivoti/2 joints gri, Value 17.99.1125

 (0 pareri)
    • Utilizare:TV
    • Montare:Perete
    • Greutate suportata (kg):8
    • Culoare:gri
La comandă
119.80 LEI
Adaptor USB 3.0 la SATA III 1.2m pentru HDD/SSD 2.5"+3.5", Value 12.99.1049

Adaptor USB 3.0 la SATA III 1.2m pentru HDD/SSD 2.5"+3.5", Value 12.99.1049

 (3 pareri)
    • Grupa:USB - SATA/eSATA/IDE
    • Conector 1:USB-A tata
    • Conector 2:SATA 22 pini mama, 1 x jack DC
    • Rata transfer date pana la:USB 3.0 de pana la 5 Gb/s / SATA de...
Stoc limitat
119.50 LEI
Suport perete LCD/TV negru 5 pivoti, Value 17.99.1143

Suport perete LCD/TV negru 5 pivoti, Value 17.99.1143

 (0 pareri)
    • Utilizare:TV
    • Montare:Perete
    • Greutate suportata (kg):25
    • Culoare:Negru
În curând
118.60 LEI
Cupla Fibra optica MPO - MPO M-M, Value 21.99.1106

Cupla Fibra optica MPO - MPO M-M, Value 21.99.1106

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip port:MPO
La comandă
117.91 LEI
Cablu SVGA 14 pini ecranat T-T 15m, Value 11.99.5258

Cablu SVGA 14 pini ecranat T-T 15m, Value 11.99.5258

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:VGA tata - VGA tata
    • Conector 1:VGA 14 pini tata
    • Conector 2:VGA 14 pini tata
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
117.20 LEI
Cablu HDMI cu Ethernet v1.4 T-T 7.5m Negru LSOH, Value 11.99.5736

Cablu HDMI cu Ethernet v1.4 T-T 7.5m Negru LSOH, Value 11.99.5736

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):7.5
    • Rata transfer de date:de pana la 10.2 GBit/s
    • Ecranat:Da
La comandă
117.00 LEI
Tester Non-contact voltage cu lanterna, Value 19.99.5079

Tester Non-contact voltage cu lanterna, Value 19.99.5079

 (0 pareri)
    • Instrumente:Tester
    • Tip tester:Voltaj / Tensiune
În curând
116.30 LEI
Cablu Displayport la HDMI UHD 4K T-T 2m Negru, Value 11.99.5786

Cablu Displayport la HDMI UHD 4K T-T 2m Negru, Value 11.99.5786

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
116.00 LEI
Adaptor DisplayPort la HDMI 4K@60 Hz T-M HDR 10 Negru, Value 12.99.3162

Adaptor DisplayPort la HDMI 4K@60 Hz T-M HDR 10 Negru, Value 12.99.3162

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:HDMI 19 pini mama
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
115.60 LEI
Cablu flat USB 4 type C Gen 3 T-T 20V5A 0.5m, Value 11.99.9085

Cablu flat USB 4 type C Gen 3 T-T 20V5A 0.5m, Value 11.99.9085

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 4 Gen 3x2
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB tip C tata
    • Lungime (m):0.5
În stoc magazin
114.89 LEI
Adaptor Mini Displayport la HDMI 4K, DVI, VGA Activ T-M Alb, Value 12.99.3155

Adaptor Mini Displayport la HDMI 4K, DVI, VGA Activ T-M Alb, Value 12.99.3155

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Multiport
    • Conector 1:mini Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:1 x HDMI-A, 1 x DVI-D, 1 x VGA
    • Culoare:Alb
Stoc epuizat
113.00 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 20m Turcoaz, Value 21.99.8827

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 20m Turcoaz, Value 21.99.8827

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):20
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
112.00 LEI
Suport pentru IPad/Ebook/Tablet, montare perete, Value 17.99.1150

Suport pentru IPad/Ebook/Tablet, montare perete, Value 17.99.1150

 (1 pareri)
    • Material:Aluminiu/otel/plastic
    • Culoare:Negru
    • Unghi ajustabil:36°~ 180°
    • Tip accesoriu:Suport smartphone/tableta
În stoc magazin
111.50 LEI
Incarcator priza 1 x USB type C 45W, Value 19.99.1095

Incarcator priza 1 x USB type C 45W, Value 19.99.1095

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Incarcator priza
    • Incarcare maxima (amper):3
    • Nr. prize USB:1
    • Capacitate maxima (W):45
În curând
110.80 LEI
Adaptor VGA la HDMI cu audio + alimentare, Value 12.99.3117

Adaptor VGA la HDMI cu audio + alimentare, Value 12.99.3117

 (2 pareri)
    • Tip conexiune:VGA - HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:VGA tata
    • Conector 2:HDMI mama + jack stereo 3.5mm tata
Stoc limitat
110.71 LEI
Adaptor USB type C la Serial RS232 1.8m, Value 12.99.1162

Adaptor USB type C la Serial RS232 1.8m, Value 12.99.1162

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Serial RS-232
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:1 x Sub-D 9 pini Serial RS-232 tata
    • Rata transfer date pana la:1 Mb/s
În curând
109.80 LEI
Caseta de curatare fibra optica, Value 13.99.3005

Caseta de curatare fibra optica, Value 13.99.3005

 (0 pareri)
    • Instrumente:Instrument de curatare
    • Utilizare trusa:Fibra optica
La comandă
108.80 LEI
Cablu Displayport la HDMI UHD 4k T-T 1m Negru, Value 11.99.5785

Cablu Displayport la HDMI UHD 4k T-T 1m Negru, Value 11.99.5785

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
108.80 LEI
Cablu activ USB-C 2.0 la USB-A T-M 15m Negru, Value 12.99.1113

Cablu activ USB-C 2.0 la USB-A T-M 15m Negru, Value 12.99.1113

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 2.0
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB A mama
    • Lungime (m):15
Stoc limitat
107.60 LEI
Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss 15m Violet, Value 21.99.8836

Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss 15m Violet, Value 21.99.8836

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):15
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
105.80 LEI
Adaptor USB-C la HDMI 4K T-M, Value 12.99.3211

Adaptor USB-C la HDMI 4K T-M, Value 12.99.3211

 (2 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C > HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:HDMI mama
În stoc magazin
105.70 LEI
Set 100 bucati mufe Cat. 6 STP, Value 21.99.3065

Set 100 bucati mufe Cat. 6 STP, Value 21.99.3065

 (0 pareri)
    • Tip accesorii:Conectori
    • Transfer calitate:Cat. 6 / Clasa E
    • Ecranat:Da
    • Tip conectori:RJ 45
Stoc limitat
105.70 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • Lindy
  • Gembird
  • InLine
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech