Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Luni (15 August), magazinul nostru este ÎNCHIS! Mulțumim pentru înțelegere!

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Priza cu 2 x LC duplex Alb, Logilink NK4024
  • Imagine Priza cu 2 x LC duplex Alb, Logilink NK4024
  • Imagine Priza cu 2 x LC duplex Alb, Logilink NK4024
  • 1/3

Priza cu 2 x LC duplex Alb, Logilink NK4024

Cod produs: NK4024
Priza de retea cu fibra optica 2 x LC alba. Potrivit pentru viteze de transmisie de pana la 10 Gbit EthernetPentru conectarea fibrelor optice LCD OS2, OM2 / 3/4/52 adaptoare duplex LC... Citeste mai mult »»
Producator: LogiLink
22.00 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc magazin (mai mult de 3 bucati) si este disponibil pentru livrare sau ridicare din showroom: Str. Vasile Lucaciu nr. 117 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
În stoc magazin
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Priza cu 2 x LC duplex Alb, Logilink NK4024

  • Categorie:LC - LC
  • Numar porturi:2
  • Culoare:Alba
  • Model priza :Ingropata

Descriere Priza cu 2 x LC duplex Alb, Logilink NK4024

Priza de retea cu fibra optica 2 x LC alba.

Potrivit pentru viteze de transmisie de pana la 10 Gbit Ethernet
Pentru conectarea fibrelor optice LCD OS2, OM2 / 3/4/5
2 adaptoare duplex LC violet
Material: carcasa din plastic cu maneci ceramice
Iesire unghiulara de 45 ° cu capace de protectie impotriva prafului
Dimensiuni: cadru 80 x 80 mm, capac 50 x 50 mm

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Kingston
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech