Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 albastru, Delock 43351
  • Imagine Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 albastru, Delock 43351
  • 1/2

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 albastru, Delock 43351

Cod produs: 43351
Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock. Specificatii • Conectori:  24 x SC Simplex mama >   24 x SC Simplex mama• Culoare: blue• Pentru 24 de fibre OS2... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
138.40 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 albastru, Delock 43351

  • Categorie:OS2 Single-mode
  • Tip Fibra optica:SC Simplex
  • Numar porturi:24
  • Culoare:Negru
  • Model cabinet:19"
  • Inaltime instalare:1U

Descriere Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 albastru, Delock 43351

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
  24 x SC Simplex mama >   24 x SC Simplex mama
• Culoare: blue
• Pentru 24 de fibre OS2 Single-mode
• Ferula ceramica din zirconiu, cu capac de protectie
• Pentru montarea intr-un rack 19″, 1U
• Carcasa culoare: negru
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 482.6 x 44.0 x 44.0 mm

Cerinte de sistem
• Carcasa 19″ fibra optica 43348

Pachetul contine
• Panou frontal 19"

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Kingston
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech