Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC - SC/APC OS2 30m, Inline IL88330
  • Imagine Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC - SC/APC OS2 30m, Inline IL88330
  • 1/2

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC - SC/APC OS2 30m, Inline IL88330

Cod produs: IL88330
Jacheta exterioara fara halogen Cablu OD: 3,0 mm ± 0,2 mm Fibra: OS2 9/125µm - Single Mode I-VH-2E,G.652.D APC 8° Polished IL<0,30dB,RL>60dB IL(typical)<0,20dB cu raport de testare Conform... Citeste mai mult »»
Producator: InLine
165.40 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc limitat magazin (cantitate limitata 1 - 2 bucati). Pentru mai multe informatii sunati la nr.  021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
Stoc limitat
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC - SC/APC OS2 30m, Inline IL88330

  • Conectori:SC - SC
  • Lungime (m):30
  • Tip cablu:Simplex Single Mode
  • Sectiune cablu:9/125µm
  • Sectiune:OS2
  • Culoare:Verde
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC - SC/APC OS2 30m, Inline IL88330

  • Jacheta exterioara fara halogen
  • Cablu OD: 3,0 mm ± 0,2 mm
  • Fibra: OS2 9/125µm - Single Mode
  • I-VH-2E,G.652.D
  • APC 8° Polished
  • IL<0,30dB,RL>60dB
  • IL(typical)<0,20dB
  • cu raport de testare
  • Conform IEC 610304-2 IEC60332-3-1 IEC60754-2 IEC 61754-20
  • Temperatura de functionare: -40 pana la +85°C
  • Temperatura de depozitare: de la -40 la +85°C

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech