Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Showroom-ul este deschis dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LWL duplex 9/125µm E2000APC-LC 2m, 21.16.7402
  • Imagine Cablu fibra optica LWL duplex 9/125µm E2000APC-LC 2m, 21.16.7402
  • 1/2

Cablu fibra optica LWL duplex 9/125µm E2000APC-LC 2m, 21.16.7402

Cod produs: 21.16.7402
Cablu fibra optica LWL duplex 9/125µm E2000APC-LC 2m
Producator: Roline
239.99 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LWL duplex 9/125µm E2000APC-LC 2m, 21.16.7402

  • Conectori:E2000APC - LC
  • Lungime (m):2
  • Tip cablu:Duplex Single Mode
  • Sectiune cablu:9/125µm
  • Sectiune:OS2
  • Numar cabluri:2
  • Culoare:Galben

Descriere Cablu fibra optica LWL duplex 9/125µm E2000APC-LC 2m, 21.16.7402

Cablu fibra optica LWL duplex 9/125µm E2000APC-LC 2m

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital