Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m, Delock 85087
  • Imagine Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m, Delock 85087
  • Imagine Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m, Delock 85087
  • 1/3

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m, Delock 85087

Cod produs: 85087
Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m Conector Uniboot Parghie de extragere Polaritate schimbabila Teaca exterioara comuna Diametrul cablului: cca. 3 mm Pierdere de insertie <0,3 dB LS0H (fara halogen)
Producator: Delock
63.90 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m, Delock 85087

  • Conectori:LC-LC
  • Lungime:10m
  • Tip cablu:Duplex Single Mode
  • Sectiune cablu:9/125µm
  • Sectiune:OS2
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:3 mm
  • Culoare:Galben

Descriere Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m, Delock 85087

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m

  • Conector Uniboot
  • Parghie de extragere
  • Polaritate schimbabila
  • Teaca exterioara comuna
  • Diametrul cablului: cca. 3 mm
  • Pierdere de insertie <0,3 dB
  • LS0H (fara halogen)

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • Kingmax
  • Western Digital
  • Energenie
  • Digitus