Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu Fanout MPO - 12 x LC OM4 LSOH 2m, Value 21.99.1100
  • Imagine Cablu Fanout MPO - 12 x LC OM4 LSOH 2m, Value 21.99.1100-1
  • 1/2

Cablu Fanout MPO - 12 x LC OM4 LSOH 2m, Value 21.99.1100

Cod produs: 21.99.1100-10
Acest cablu se poate folosi pentru a conecta un MPO la 12 conectori LC. Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conector de inalta densitate si un... Citeste mai mult »»
Producator: Value
172.90 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu Fanout MPO - 12 x LC OM4 LSOH 2m, Value 21.99.1100

  • Conectori:MPO - LC
  • Lungime:2m
  • Tip cablu:MPO (multi-fiber push-on)
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM4
  • Numar cabluri:12
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu Fanout MPO - 12 x LC OM4 LSOH 2m, Value 21.99.1100

Acest cablu se poate folosi pentru a conecta un MPO la 12 conectori LC.

Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conector de inalta densitate si un cablu cu fibra optica cu panglica de 12 fibre. Acest sistem este utilizat pe scara larga in centrele de date, dar gaseste si aplicatie intre camerele serverului. Conceput pentru o manevrabilitate rapida si fiabila, ofera beneficiile unei amprente scazute si scalabilitate maxima. Cablurile MPO preasamblate pot fi distribuite la alte tipuri de conector, de obicei conectori LC, pentru a se conecta la produse sau servicii standard cu fibra optica. Acest lucru se realizeaza prin module sau prin asa-numitele cabluri ventilatoare.

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • Kingmax
  • Western Digital
  • Energenie
  • Digitus