Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Multimode PB, Roline 21.17.0125
  • Imagine
  • 1/2

Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Multimode PB, Roline 21.17.0125

Cod produs: 21.17.0125-50
Adaptoarele si cuplajele LWL au o calitate deosebita in cablarea cu fibra optica la costuri reduse.  Se foloseste la montarea in panouri frontale cu fibra optica sau pentru extinderea cablurilor cu... Citeste mai mult »»
Producator: Roline
18.00 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 5-14 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234.
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Multimode PB, Roline 21.17.0125

  • Tip accesoriu:Conector
  • Tip fibră:Multi-mode 50/125um sau 62.5/125um
  • Tip port:ST - SC
  • Material:Bronz fosforos

Descriere Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Multimode PB, Roline 21.17.0125

Adaptoarele si cuplajele LWL au o calitate deosebita in cablarea cu fibra optica la costuri reduse.  Se foloseste la montarea in panouri frontale cu fibra optica sau pentru extinderea cablurilor cu fibra optica. 

Nu este potrivit pentru un cablu cu fibra optica single mode. 

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Logitech
  • DeepCool
  • Kingston
  • Kingmax
  • Energenie
  • Western Digital
  • Digitus