Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Am deschis showroom-ul, dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin va fi restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție va fi obligatorie în interiorul magazinului! Mai multe detalii aici Mulțumim pentru înțelegere! :)

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Adaptor fibra optica ST duplex multimode, Roline 21.17.0035
  • 1/1

Adaptor fibra optica ST duplex multimode, Roline 21.17.0035

Cod produs: 21.17.0035-50
Adaptor fibra optica ST duplex multimode, Roline 21.17.0035 - pentru instalarea sau extinderea fibrei optice
Producator: Roline
19.50 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Adaptor fibra optica ST duplex multimode, Roline 21.17.0035

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip port:ST
  • Material:Bronz fosforos

Descriere Adaptor fibra optica ST duplex multimode, Roline 21.17.0035

Adaptor fibra optica ST duplex multimode, Roline 21.17.0035

- pentru instalarea sau extinderea fibrei optice

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital