Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Sâmbătă (01.06) - ÎNCHIS!  Mulțumim pentru înțelegere,

Categorii

Produse la promotie

Adaptor micro USB la iPhone Lightning T-M pentru breloc, XO NB149-B
-29%

Adaptor micro USB la iPhone Lightning T-M pentru breloc, XO NB149-B

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:micro USB - Lightning
    • Standard USB:USB 2.0
    • Conector 1:1 x Apple Lightning 8 pini tata
    • Conector 2:micro USB-B mama
În stoc magazin
13.99 LEI 9.90 LEI
Cablu USB pentru incarcare wireless 15W, XO CX006
-8%

Cablu USB pentru incarcare wireless 15W, XO CX006

 (0 pareri)
    • Compatibil cu:Apple
    • Lungime cablu (m):1.4
Stoc limitat
52.00 LEI 48.00 LEI
Cablu USB pentru incarcare wireless Apple watch, XO CX003
-8%

Cablu USB pentru incarcare wireless Apple watch, XO CX003

 (0 pareri)
    • Compatibil cu:Apple
Stoc limitat
52.00 LEI 48.00 LEI
Mini priza Wi-Fi inteligenta cu monitorizarea energiei, TP-LINK Tapo P115(1-pack)
-4%

Mini priza Wi-Fi inteligenta cu monitorizarea energiei, TP-LINK Tapo P115(1-pack)

 (2 pareri)
    • Tip dispozitiv:Priza inteligenta
    • Nr prize Schuko:1
    • Incarcare maxima (A - amper):16
    • Dimensiuni:49 x 49 x 60 mm
În stoc magazin
87.50 LEI 83.60 LEI
Adaptor retea USB 3.0 la Gigabit Ethernet Negru, TP-LINK UE306
-5%

Adaptor retea USB 3.0 la Gigabit Ethernet Negru, TP-LINK UE306

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Dimensiuni:71 x 26 x 16,2 mm
    • Porturi:1 x 10/100/1000Mbps
    • Tip conexiune:Pe cablu ( Wired )
În stoc magazin
70.10 LEI 66.90 LEI
HUB portabil USB 3.0 cu 4 porturi, TP-LINK UH400
-4%

HUB portabil USB 3.0 cu 4 porturi, TP-LINK UH400

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen1 (USB 3.0/5 Gbps)
    • Numar porturi USB:4
    • Dimensiuni:71 x 71 x 16.6 mm
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
56.20 LEI 54.10 LEI
Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, CON1801
-14%

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, CON1801

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):1
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
29.80 LEI 25.50 LEI
Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 2m, CON1802
-19%

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 2m, CON1802

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
33.50 LEI 27.00 LEI
Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, CON1803
-16%

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, CON1803

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):3
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
34.61 LEI 29.00 LEI
Adaptor USB 3.0 la Gigabit LAN, S1430
-14%

Adaptor USB 3.0 la Gigabit LAN, S1430

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Interfata:USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) - A
    • Dimensiuni:200 x 16 x 22 mm
    • Porturi:1 x 10/100/1000Mbps
În stoc magazin
98.31 LEI 85.00 LEI
Cablu prelungitor alimentare ventilator PWM 4 pini T-M 30cm, Delock 85361
-10%

Cablu prelungitor alimentare ventilator PWM 4 pini T-M 30cm, Delock 85361

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Ventilator 4 pini
    • Conector 2:Ventilator 4 pini mama
    • Lungime (m):0.3
    • Conector 1:Ventilator 4 pini tata
În stoc magazin
15.51 LEI 14.00 LEI
Adaptor Displayport 1.2 la HDMI T-M 4K Pasiv negru, Delock 65571
-23%

Adaptor Displayport 1.2 la HDMI T-M 4K Pasiv negru, Delock 65571

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:HDMI 19 pini mama
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
89.20 LEI 69.00 LEI
Cablu de date + incarcare GOLD USB la iPhone Lightning MFI T-T 1m + suport smartphone, Roline 11.02.8923
-21%

Cablu de date + incarcare GOLD USB la iPhone Lightning MFI T-T 1m + suport smartphone, Roline 11.02.8923

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 2.0
    • Conector 1:8 pini Lightning tata
    • Conector 2:USB A tata
    • Lungime (m):1
Stoc limitat
99.81 LEI 79.00 LEI
Cablu USB 2.0 la mini USB-B unghi 90 grade T-T 0.5m, Delock 82680
-21%

Cablu USB 2.0 la mini USB-B unghi 90 grade T-T 0.5m, Delock 82680

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 2.0
    • Conector 1:USB A tata
    • Conector 2:mini USB B 5 pini tata
    • Lungime (m):0.5
În stoc magazin
19.00 LEI 15.00 LEI
Alimentator extern DC 3.5 x 1.35 mm 5V / 2A, Navilock 41337
-20%

Alimentator extern DC 3.5 x 1.35 mm 5V / 2A, Navilock 41337

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Incarcator priza + cablu
    • Tensiune iesire:5V / 2A
    • Altele:Lungime fir 1.5m
    • Voltaj maxim:100 - 240V
În stoc magazin
99.40 LEI 79.90 LEI
Multiplicator VGA cu audio 16 porturi 250 MHz, ATEN VS0116
-21% Livrare gratuita

Multiplicator VGA cu audio 16 porturi 250 MHz, ATEN VS0116

 (0 pareri)
    • Device:Multiplicator/Splitter
    • Latime de banda maxima:250 MHz
    • Numar porturi:16
    • Alimentare suplimentara:Priza
Stoc limitat
1560.49 LEI 1239.99 LEI
Adaptor USB-C la HDMI 4K T-M Alb, ATEN UC3008
-16%

Adaptor USB-C la HDMI 4K T-M Alb, ATEN UC3008

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C > HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:1 x HDMI-A 19 pini mama
Stoc limitat
173.10 LEI 145.00 LEI
Ultra Mini Docking station USB-C la HDMI + USB-C PD 60W, ATEN UH3235
-4%

Ultra Mini Docking station USB-C la HDMI + USB-C PD 60W, ATEN UH3235

 (0 pareri)
    • Conector principal:USB-C
    • Conectori video:1 x HDMI-A
    • Conectori USB:2 x USB-A
    • Rezolutie de pana la:3840 x 2160 @ 30 Hz
Stoc limitat
285.00 LEI 275.00 LEI
Mini VGA/Audio Cat 5 Extender max 150m, ATEN VE022
-13%

Mini VGA/Audio Cat 5 Extender max 150m, ATEN VE022

 (0 pareri)
    • Distanta maxima (m):150
    • Cablu folosit:Cat. 5e
    • Rezolutie video:1920 x 1200@60Hz(30 m), 1600 x...
    • Material carcasa:Metal
În stoc magazin
822.80 LEI 715.00 LEI
Switch KVM 16 porturi USB 3.0 4K HDMI, ATEN CS18216
-12%

Switch KVM 16 porturi USB 3.0 4K HDMI, ATEN CS18216

 (0 pareri)
    • Numar porturi:16
    • Tastatura/Mouse:USB
    • Conexiuni calculatoare:256 (via Cascade)
    • Rezolutie video:4096 x 2160 @ 60Hz
Stoc limitat
7217.20 LEI 6350.00 LEI
Switch KVM PS/2 VGA/Audio 4 porturi 1.8m, ATEN CS64A
-16%

Switch KVM PS/2 VGA/Audio 4 porturi 1.8m, ATEN CS64A

 (0 pareri)
    • Numar porturi:4
    • Tastatura/Mouse:PS/2
    • Rezolutie video:2048 x 1536, DDC2B
    • Dimensiuni (L x l x h): :8.95 x 7.19 x 2.60cm
Stoc limitat
358.90 LEI 299.90 LEI
Multiplicator VGA 4 porturi 450 MHz, ATEN VS134A
-10%

Multiplicator VGA 4 porturi 450 MHz, ATEN VS134A

 (0 pareri)
    • Device:Multiplicator/Splitter
    • Latime de banda maxima:450 MHz
    • Numar porturi:4
    • Alimentare suplimentara:Priza
Stoc limitat
372.01 LEI 335.00 LEI
Sistem de blocare pentru cablu HDMI set 10 buc, ATEN 2X-EA12
-12%

Sistem de blocare pentru cablu HDMI set 10 buc, ATEN 2X-EA12

 (0 pareri)
    • Tip:Blocator
    • Culoare:Galben
    • Protectie conector:HDMI-A
Stoc limitat
85.20 LEI 75.00 LEI
Docking station USB type C la HDMI / 2 x USB-A / jack stereo cu PD 3.0 92W, ATEN UH3238
-5%

Docking station USB type C la HDMI / 2 x USB-A / jack stereo cu PD 3.0 92W, ATEN UH3238

 (0 pareri)
    • Conector principal:USB-C
    • Conectori video:1 x HDMI-A
    • Conectori USB:2 x USB-A, 1 x USB-C
    • Conectori audio:1 x jack 3.5 mm 4 pini
Stoc limitat
205.00 LEI 195.00 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • Bachmann