  • Imagine Pad termic 32x32x0.2 mm Carbonaut, Thermal Grizzly TG-CA-32-32-02-R
  • 1/4
Pad termic 32x32x0.2 mm Carbonaut, Thermal Grizzly TG-CA-32-32-02-R
Cod produs: TG-CA-32-32-02-R
Producator: Thermal Grizzly
69.90 Lei
Include timbrul verde
Garantie: -
Stoc limitat
Informatii suplimentare
Caracteristici generale Pad termic 32x32x0.2 mm Carbonaut, Thermal Grizzly TG-CA-32-32-02-R
  • Tip:Pad termic
  • Numar bucati (pad):1
  • Cod bare (EAN):4260711990274
Descriere Pad termic 32x32x0.2 mm Carbonaut, Thermal Grizzly TG-CA-32-32-02-R
Pad termic de inalta performanta cu capacitate foarte mare de transfer termic, realizat din fibra de carbon de inalta densitate, poate inlocui cu succes pasta termica, extrem de rezistent si durabil in timp, material elastic si flexibil, usor de manevrat si adaptabil la orice suprafata, se poate inlatura usor dupa folosire si se poate refolosi (nu isi modifica forma si proprietatile dupa utilizare), conductivitate termica 62.5 W/mK, rezistent la temperaturi extreme (-250°C / +150°C), culoare neagra, dimensiuni 32 x 32 mm - ideal pentru procesoarele Intel Socket 115x, grosime 0.2mm