  • Imagine Incarcator priza universal 15-24V 90W , PSUP-NBT-W90A8/2-WL
  • 1/1
Incarcator priza universal 15-24V 90W , PSUP-NBT-W90A8/2-WL
Cod produs: PSUP-NBT-W90A8/2-WL
Alimentator universal pentru laptopPutere: 90W8 mufe interschimbabileTensiune de intare: AC 100-240V, 50/60HzTensiune de iesire: 15V/ 16V/ 18V/ 19V/ 20V/ 22V/ 24V
Producator: OEM
116.99 Lei
Include timbrul verde
Garantie: 24 de luni
Stoc limitat
Informatii suplimentare
Caracteristici generale Incarcator priza universal 15-24V 90W , PSUP-NBT-W90A8/2-WL
  • Tip dispozitiv:Incarcator universal
  • Tensiune iesire (V):15, 16, 18, 19, 20, 22, 24
  • Tip porturi incarcator:DC
  • Capacitate maxima (W):90
  • Culoare:Negru
  • Cod bare (EAN):5948636037739
Descriere Incarcator priza universal 15-24V 90W , PSUP-NBT-W90A8/2-WL
Alimentator universal pentru laptop
Putere: 90W
8 mufe interschimbabile
Tensiune de intare: AC 100-240V, 50/60Hz
Tensiune de iesire: 15V/ 16V/ 18V/ 19V/ 20V/ 22V/ 24V