  • Imagine Incarcator priza 3 x USB-C + USB-A PD GaN 5-28V/1.5-5A 140W Alb, Akyga AK-CH-24
  • 1/4
Incarcator priza 3 x USB-C + USB-A PD GaN 5-28V/1.5-5A 140W Alb, Akyga AK-CH-24
Cod produs: AK-CH-24
Incarcatorul Akyga® AK-CH-24 USB-C este un dispozitiv avansat care ofera o putere maxima de 140 W, oferind incarcare rapida si eficienta chiar si pentru cele mai solicitante dispozitive. Datorita... Citeste mai mult »»
Producator: Akyga
301.40 Lei
Include timbrul verde
Garantie: 24 de luni
Stoc limitat
Informatii suplimentare
Caracteristici generale Incarcator priza 3 x USB-C + USB-A PD GaN 5-28V/1.5-5A 140W Alb, Akyga AK-CH-24
  • Tip dispozitiv:Incarcator priza
  • Tensiune iesire (V):5, 9, 15, 20.5, 28
  • Tip porturi incarcator:USB-A + USB-C
  • Nr. prize USB:4
  • Capacitate maxima (W):140
  • Culoare:Alb
  • Cod bare (EAN):5901720139368
Alte detalii Incarcator priza 3 x USB-C + USB-A PD GaN 5-28V/1.5-5A 140W Alb, Akyga AK-CH-24
  • Brand compatibil:Universal
  • Tip produs:Incarcator retea
  • Interfata iesire:USB
Descriere Incarcator priza 3 x USB-C + USB-A PD GaN 5-28V/1.5-5A 140W Alb, Akyga AK-CH-24
Incarcatorul Akyga® AK-CH-24 USB-C este un dispozitiv avansat care ofera o putere maxima de 140 W, oferind incarcare rapida si eficienta chiar si pentru cele mai solicitante dispozitive. Datorita tehnologiei GaN (nitrura de galiu), incarcatorul nu este doar eficient, ci si compact si economiseste energie. Aceasta tehnologie minimizeaza pierderile de energie, rezultand o emisie redusa de caldura, o eficienta crescuta si o dimensiune mai mica a dispozitivului.
In plus, incarcatorul de retea accepta o gama de tensiune de la 5 la 28 V si un curent maxim de 5 A, oferind versatilitate si compatibilitate larga cu o varietate de dispozitive electronice. Tehnologiile Power Delivery (PD) si Quick Charge permit ca puterea de incarcare sa fie adaptata automat la specificatiile dispozitivului conectat, garantand o incarcare sigura si optima. Ca rezultat, dispozitivul permite incarcarea rapida a smartphone-urilor, tabletelor, laptopurilor, powerbank-urilor si a altor dispozitive de mare putere.
Tensiune de alimentare 110-240 V / 50/60 Hz
Consumul de energie < 0,5 A
Putere maxima 140 W
Standard Incarcare rapida 3.0, Power Delivery 3.0, GaN
Comutator mecanic
OVP Da
OCP Da
OTP Da
SCP Da
Conector de alimentare CEE 7/16 (Europlug)
Tensiune de iesire USB-A 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 2,5 A (Max. 30 W)
Tensiune de iesire USB-C PD1/PD2: 5,2 V / 3 A, 9 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20,5 V / 5 A, 28 V / 5 A (Max. 140 W), PD3: 5 V / 3 A,9 V / 3 A,12 V / 2,5 A,15 V / 2 A,20 V / 1,5 A (Max. 30 W)
Conformitate cu DCP (port de incarcare dedicat) Da
Material ABS
Culoarea produsului Alb
MTBF 100000 h
Temperatura 5 - 50 °C
Dimensiunea produsului (L x l x H) 121 x 70 x 35 mm
Dimensiunea pachetului (L x l x H) 180 x 100 x 40 mm