  • Imagine Incarcator priza 1 x USB type C + 1 x USB-A PD GaN 100W 5-20V/1.5-5A, AK-CH-20
  • 1/3
Incarcator priza 1 x USB type C + 1 x USB-A PD GaN 100W 5-20V/1.5-5A, AK-CH-20
Cod produs: AK-CH-20
Producator: Akyga
226.60 Lei
Include timbrul verde
Garantie: 24 de luni
Stoc limitat
Informatii suplimentare
Caracteristici generale Incarcator priza 1 x USB type C + 1 x USB-A PD GaN 100W 5-20V/1.5-5A, AK-CH-20
  • Tip dispozitiv:Incarcator priza
  • Incarcare maxima (amper):5
  • Tensiune iesire (V):5, 9, 12, 15, 20
  • Nr. prize USB:2
  • Tip porturi incarcator:USB-A + USB-C
  • Capacitate maxima (W):100
  • Alte detalii:Power Delivery 3.0
  • Culoare:Alb
  • Cod bare (EAN):5901720137814
Descriere Incarcator priza 1 x USB type C + 1 x USB-A PD GaN 100W 5-20V/1.5-5A, AK-CH-20
Incarcatorul Akyga AK-CH-20 GaN este o solutie de alimentare de ultima generatie pentru dispozitive mobile. Este usor si la indemana, iar performanta sa ridicata ii permite sa incarce rapid dispozitive cu o putere maxima de 100 de wati . In plus, utilizarea noului material GaN a facut posibila reducerea semnificativa a dimensiunii incarcatorului. Prin urmare, sursa de alimentare este ideala pentru utilizare atat acasa, cat si in deplasare. Incarcatorul de retea are doua porturi USB . Un port USB de tip A cu 18 W si un port USB de tip C (100 W). Acest lucru ii permite sa incarce doua dispozitive simultan. In plus, incarcatorul accepta Quick Charge 3.0 si Power Delivery 3.0tehnologii, care sunt responsabile pentru incarcare rapida si sigura. Prin urmare, incarcatorul este potrivit pentru alimentarea smartphone-urilor, precum si a laptopurilor si a altor dispozitive folosite intr-o calatorie.
  • Tensiunea de alimentare 110-240 V / 50/60 Hz
  • Consumul de energie < 1,6 A
  • OVP da
  • OCP da
  • OTP da
  • SCP da
  • Conector de alimentare CEE 7/16 (Europlug)
  • Tensiune de iesire USB-A: 5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1,5 A (Max. 18 W)
  • Tensiune de iesire USB-C: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 5 A (Max. 100 W)
  • Conformitate cu DCP (port de incarcare dedicat) da
  • Material ABS
  • Culoarea produsului alb
  • MTBF 100000 h
  • Temperatura 5 - 50 °C
  • Dimensiunea produsului (L x l x H) 112 x 39 x 32 mm
  • Dimensiunea pachetului (L x l x H) 180 x 87 x 36 mm