Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Program special: Vineri (16 Aprilie) - deschis până la ora 16.00/ Sâmbătă (17 Aprilie) - ÎNCHIS! Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Extender HDMI prin fibra optica 4K@60Hz 300m, Lindy L38179
  • Imagine Extender HDMI prin fibra optica 4K@60Hz 300m, Lindy L38179
  • Imagine Extender HDMI prin fibra optica 4K@60Hz 300m, Lindy L38179
  • Imagine Extender HDMI prin fibra optica 4K@60Hz 300m, Lindy L38179
  • Imagine Extender HDMI prin fibra optica 4K@60Hz 300m, Lindy L38179
  • 1/5

Extender HDMI prin fibra optica 4K@60Hz 300m, Lindy L38179

Cod produs: L38179
Extinde semnalele HDMI pana la 300 m utilizand un singur cablu LC multi-mode Suporta rezolutii de pana la 4K Ultra HD @ 60Hz Experimentati o gama extinsa de contraste si culori cu HDR (High... Citeste mai mult »»
Producator: Lindy
2565.00 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Caracteristici generale Extender HDMI prin fibra optica 4K@60Hz 300m, Lindy L38179

  • Tip extender:HDMI
  • Cablu folosit:Duplex LC (50/125µm)
  • Distanta maxima (m):300
  • Rezolutie video:3840 x 2160 @ 60Hz

Descriere Extender HDMI prin fibra optica 4K@60Hz 300m, Lindy L38179

  • Extinde semnalele HDMI pana la 300 m utilizand un singur cablu LC multi-mode
  • Suporta rezolutii de pana la 4K Ultra HD @ 60Hz
  • Experimentati o gama extinsa de contraste si culori cu HDR (High Dynamic Range)
  • Suporta formate audio HDMI fara pierderi, inclusiv Dolby Atmos si DTS-X

Extenderul HDMI 18G Lindy Fibre Optic este o solutie eficienta si fiabila pentru extinderea transmisiilor HDMI 4K UHD pe distante incredibile de pana la 300m utilizand cablul de fibra optica LC OM3 multi-mode (50 / 125µm) duplex.

Extenderul poate transmite semnale 4K @ 60Hz complete, utilizand metode inteligente de compresie care decomprima videoclipul la receptor, permitand distribuirea continutului UltraHD fara pierderi vizuale. Cu suportul HDR (High Dynamic Range), continutul poate fi vazut cu un contrast imbunatatit si o gama de culori mult mai larga, perfecta pentru o experienta adevarata de home cinema sau o semnalizare digitala atragatoare in setarile de vanzare cu amanuntul. Compatibilitatea HDCP 2.2 permite continutul protejat 4K UHD, inclusiv filme Blu-Ray, emisiuni TV si servicii de streaming, pentru a fi bucurat fara probleme.

Suportul pentru formate audio fara pierderi, inclusiv Dolby Atmos si Dolby TrueHD, adauga sunet puternic multi-canal la continutul video, oferind spectatorului o experienta imbunatatita si un sentiment de realism.

Utilizarea cablurilor din fibra optica multimode LC OM3 rentabile permite transmiterea semnalelor audio si video cu latime de banda mare pe distante incredibile, mult mai mari decat se poate realiza cu sistemele traditionale de extensie pe baza de cupru. Cablurile cu fibra optica sunt, de asemenea, complet imune la orice interferenta electromagnetica si de frecventa radio, ceea ce face ca acest extensor sa fie o solutie ideala pentru instalatiile din medii susceptibile la interferente ridicate, cum ar fi instalatiile medicale, aerospatiale si de productie. Dimensiunea si flexibilitatea cablurilor permit, de asemenea, instalarea usoara sub podele si in peretii despartitori.

Plumbul HDMI integrat, puterea redusa si factorul de forma foarte subtire ofera o flexibilitate nepretuita atunci cand incorporeaza acest extender in instalatiile noi si existente. Aceasta flexibilitate incorporata permite plasarea fiecarui modul intr-o locatie convenabila in apropierea sursei si a afisajului fara blocarea porturilor si crearea unei instalari discrete. Transmitatorul si receptorul pot fi conectate si alimentate de o varietate de surse HDMI si dispozitive de afisare, cum ar fi playere Blu-Ray, playere media 4K HDR si proiectoare utilizand cablul USB Micro-B inclus.

Specificatii

  • Interfata AV: HDMI
  • Interfata standard: HDMI 2.0
  • Latime de banda acceptata: 18 Gbps
  • Distanta maxima: 300m (984,24ft)
  • Rezolutie maxima: 3840x2160 @ 60Hz 4: 4: 4 8 biti
  • Suport HDCP: Pass-through
  • EDID Pass Through: Pass-through
  • Audio acceptat: trecere
  • Mediu de transmisie: 1 x Duplex LC (50 / 125µm)
  • Clasa laser (numai pentru fibra): 1
  • Lungime de unda (numai pentru fibra): 850nm
  • Caracteristici speciale: Functie de dezactivare automata a laserului

Conectori

  • Intrare emitator: HDMI tip A (tata)
  • Iesire emitator: LC duplex
  • Intrare receptor: Duplex LC
  • Receptor iesire: HDMI tip A (tata)
  • Putere: USB Micro-B

Continutul pachetului

  • Unitate emitator
  • Unitate receptor
  • 2 x 1m cablu USB A / Micro-B
  • Manual Lindy

 

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • TP-Link
  • ATEN
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Western Digital