Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Delock

Adaptor forma T SMC jack la SMC plug la SMA jack, Delock 89629

Adaptor forma T SMC jack la SMC plug la SMA jack, Delock 89629

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Adaptor RF
    • Conectori:1 x SMC mama - 1 x SMC tata - 1 x...
    • Impedanta:50 Ohm
    • Dimensiuni (L x l x h): :22 x 6.5 x 13.6 mm
La comandă
40.20 LEI
Adaptor FME plug la SMB plug, Delock 88805

Adaptor FME plug la SMB plug, Delock 88805

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Adaptor RF
    • Conectori:FME tata - SMB tata
    • Impedanta:50 Ohm
    • Grupa conectori:FME - SMB
La comandă
36.50 LEI
Adaptor FireWire 9 pini la 6 pini T-M, Delock 65154

Adaptor FireWire 9 pini la 6 pini T-M, Delock 65154

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:9 pini - 6 pini
    • Conector 1:9 pini tata
    • Conector 2:6 pini mama
    • Lungime:aprox. 6cm
În curând
27.91 LEI
Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip port:MPO
    • Material:Plastic
La comandă
141.30 LEI
Adaptor fibra optica loopback SC / OM3 Multimode, Delock 86923

Adaptor fibra optica loopback SC / OM3 Multimode, Delock 86923

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Adaptor loopback
    • Tip fibră:Multi mode OM3
    • Tip port:SC
La comandă
37.20 LEI
Adaptor fibra optica loopback SC / OM2 Multimode, Delock 86922

Adaptor fibra optica loopback SC / OM2 Multimode, Delock 86922

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Adaptor loopback
    • Tip fibră:Multi mode OM1 / OM2
    • Tip port:SC
La comandă
37.20 LEI
Adaptor fibra optica loopback LC / UPC singlemode, Delock 86924

Adaptor fibra optica loopback LC / UPC singlemode, Delock 86924

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Adaptor loopback
    • Tip fibră:Single mode
    • Tip port:LC/UPC
La comandă
37.20 LEI
Adaptor fibra optica loopback LC / OM3 Multi-mode, Delock 86931

Adaptor fibra optica loopback LC / OM3 Multi-mode, Delock 86931

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Adaptor loopback
    • Tip fibră:Multi mode OM3
    • Tip port:LC
La comandă
37.20 LEI
Adaptor fibra optica loopback LC / OM2 Multi-mode, Delock 86930

Adaptor fibra optica loopback LC / OM2 Multi-mode, Delock 86930

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Adaptor loopback
    • Tip fibră:Multi mode OM1 / OM2
    • Tip port:LC
La comandă
37.20 LEI
Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Single mode
    • Tip port:SC - LC
În curând
76.90 LEI
Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M blue, Delock 87941

Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M blue, Delock 87941

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Single mode
    • Tip port:SC - LC
Stoc epuizat
76.90 LEI
Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex  M-M Aqua, Delock 87931

Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip port:LC
    • Material:Plastic
La comandă
50.71 LEI
Adaptor fibra optica HD LC Hexaplex la LC Hexaplex M-M Aqua, Delock 87927

Adaptor fibra optica HD LC Hexaplex la LC Hexaplex M-M Aqua, Delock 87927

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip port:LC
    • Material:Plastic
La comandă
40.31 LEI
Adaptor FAKRA Z Plug la SMA Jack, Delock 88932

Adaptor FAKRA Z Plug la SMA Jack, Delock 88932

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Fakra
    • Tip FAKRA:FAKRA Z
    • Impedanta:50 Ohm
    • Conector 1:1 x FAKRA Z tata
La comandă
47.90 LEI
Adaptor FAKRA Z Plug la FME Plug, Delock 88933

Adaptor FAKRA Z Plug la FME Plug, Delock 88933

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Fakra
    • Tip FAKRA:FAKRA Z
    • Impedanta:50 Ohm
    • Conector 1:1 x FAKRA Z tata
La comandă
54.89 LEI
Adaptor FAKRA Z Plug la FME Jack, Delock 88934

Adaptor FAKRA Z Plug la FME Jack, Delock 88934

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Fakra
    • Tip FAKRA:FAKRA Z
    • Impedanta:50 Ohm
    • Conector 1:1 x FAKRA Z tata
La comandă
47.50 LEI
Adaptor FAKRA Z Jack la SMA Jack, Delock 88926

Adaptor FAKRA Z Jack la SMA Jack, Delock 88926

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Fakra
    • Tip FAKRA:FAKRA Z
    • Impedanta:50 Ohm
    • Conector 1:1 x FAKRA Z mama
La comandă
57.91 LEI
Adaptor FAKRA Z Jack la FME Plug, Delock 88927

Adaptor FAKRA Z Jack la FME Plug, Delock 88927

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Fakra
    • Tip FAKRA:FAKRA Z
    • Conector 1:1 x FAKRA Z mama
    • Conector 2:1 x FME tata
La comandă
50.60 LEI
Adaptor FAKRA Z Jack la FME Jack, Delock 88928

Adaptor FAKRA Z Jack la FME Jack, Delock 88928

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Fakra
    • Tip FAKRA:FAKRA Z
    • Impedanta:50 Ohm
    • Conector 1:1 x FAKRA Z mama
La comandă
50.90 LEI
Adaptor F jack la FAKRA Z plug, Delock 89526

Adaptor F jack la FAKRA Z plug, Delock 89526

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Fakra
    • Tip FAKRA:FAKRA Z
    • Impedanta:50 Ohm
    • Conector 1:1 x FAKRA Z tata
La comandă
87.70 LEI
Adaptor F jack la FAKRA Z jack, Delock 89464

Adaptor F jack la FAKRA Z jack, Delock 89464

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Fakra
    • Tip FAKRA:FAKRA Z
    • Impedanta:50 Ohm
    • Conector 1:1 x FAKRA Z mama
La comandă
69.81 LEI
Adaptor Extensie SATA 22 pini T - M, Delock 65092

Adaptor Extensie SATA 22 pini T - M, Delock 65092

 (0 pareri)
    • Grupa:SATA
    • Conector 1:SATA 22pini tata
    • Conector 2:SATA 22pini mama
    • Standard SATA:22 pini (date + alimentare)
La comandă
69.90 LEI
Adaptor EASY-USB 2.0-A T-M, Delock 65520

Adaptor EASY-USB 2.0-A T-M, Delock 65520

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB A - USB A
    • Standard USB:USB 2.0
    • Conector 1:USB tip A mama
    • Conector 2:USB tip A tata
Stoc limitat
23.00 LEI
Adaptor EASY-USB 2.0-A T-M unghi stanga/dreapta, Delock 65522

Adaptor EASY-USB 2.0-A T-M unghi stanga/dreapta, Delock 65522

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB A - USB A
    • Standard USB:USB 2.0
    • Adaptor in unghi:Da
    • Conector 1:USB tip A mama
În curând
26.20 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • Lindy
  • Gembird
  • InLine
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech