Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Delock

Patch panel 19" 48 porturi Cat.5e 1U, Delock 66881

Patch panel 19" 48 porturi Cat.5e 1U, Delock 66881

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Numar porturi:48
    • Categorie:5e
    • Culoare:Negru
La comandă
334.40 LEI
PCI Express cu 3 x USB 3.0 + 1 x Gigabit LAN externe, Delock 89382

PCI Express cu 3 x USB 3.0 + 1 x Gigabit LAN externe, Delock 89382

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector extern:3 x USB 3.0 tip A, 1 x Gigabit LAN RJ45
    • Rata transfer de date:USB 3.0 de pana la 5 Gb/s, Gigabit...
    • Standard:PCIe x1, v2.0
În stoc magazin
333.60 LEI
Convertor micro-B USB 3.1 la M.2 SSD key B + mSATA cu rack extern 2.5" 9.5mm, Delock 62787

Convertor micro-B USB 3.1 la M.2 SSD key B + mSATA cu rack extern 2.5" 9.5mm, Delock 62787

 (0 pareri)
    • Format:2.5"
    • Conector extern:1 x SuperSpeed micro USB-B 10 Gbps...
    • Conector intern:1 x 67 pini M.2 key B slot, 1 x...
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 2 - A
Stoc limitat
333.20 LEI
Rack extern 2 x USB 3.2 Gen2-A la M.2 NVMe pentru PlayStation 5, Delock 42013

Rack extern 2 x USB 3.2 Gen2-A la M.2 NVMe pentru PlayStation 5, Delock 42013

 (0 pareri)
    • Conector extern:2 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2...
    • Conector intern:1 x 67 pini M.2 key M slot
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 2 - A
    • Rata transfer date pana la:10 Gbps
Stoc limitat
332.11 LEI
Adaptor USB tip C la HDMI (DP Alt Mode) 4K 30 Hz + USB-A + PD (power delivery), Delock 62991

Adaptor USB tip C la HDMI (DP Alt Mode) 4K 30 Hz + USB-A + PD (power delivery), Delock 62991

 (0 pareri)
    • Conector principal:USB-C
    • Conectori video:1 x HDMI-A
    • Conectori USB:1 x USB-A
    • Rezolutie de pana la:3840 x 2160 @ 30 Hz
Stoc limitat
332.11 LEI
Riser card PCI Express la 3 x PCIe cablu USB 50cm, Delock 41442

Riser card PCI Express la 3 x PCIe cablu USB 50cm, Delock 41442

 (0 pareri)
    • Lungime cablu:50 cm
    • Alimentare suplimentara:1 x Molex + 1 x SATA
    • Tip:PCI Express x1
    • Specificatii PCI Express:x1
Stoc limitat
332.11 LEI
Docking station USB 3.2 Gen1 type C la HDMI 4K30Hz / 3 x USB-A / PD 85W, Delock 64171

Docking station USB 3.2 Gen1 type C la HDMI 4K30Hz / 3 x USB-A / PD 85W, Delock 64171

 (1 pareri)
    • Conector principal:USB-C
    • Conectori video:1 x HDMI-A
    • Conectori USB:3 x USB-A
    • Rezolutie de pana la:3840 x 2160 @ 30 Hz
Stoc limitat
332.11 LEI
Rack extern combo USB type C pentru SSD M.2 PCIe/NVME sau SATA toolfree, Delock 42638

Rack extern combo USB type C pentru SSD M.2 PCIe/NVME sau SATA toolfree, Delock 42638

 (0 pareri)
    • Conector extern:1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2...
    • Conector intern:1 x 67 pini M.2 key M slot
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 2 - C
    • Rata transfer date pana la:SuperSpeed USB 10 Gbps
În curând
332.11 LEI
Rack extern 2 x M.2 Key B SSD la USB 3.1 Gen 2 USB-C cu RAID, Delock 42589

Rack extern 2 x M.2 Key B SSD la USB 3.1 Gen 2 USB-C cu RAID, Delock 42589

 (0 pareri)
    • Format:2.5"
    • Conector extern:1 x SuperSpeed USB (USB 3.2 Gen 2)...
    • Conector intern:2 x 67 pini M.2 key B slot
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 2 - A
Stoc limitat
332.11 LEI
Convertor SATA / USB 3.1-B la M.2 / mSATA, Delock 62732

Convertor SATA / USB 3.1-B la M.2 / mSATA, Delock 62732

 (0 pareri)
    • Grupa:mSATA
    • Conector 1:1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.1...
    • Conector 2: 1 x 67 pini M.2 key B slot; 1 x...
    • Sistem de Operare:Windows...
Stoc limitat
332.11 LEI
Adaptor micro USB-B 3.1 la M.2 SSD key B / mSATA cu rack extern 2.5", Delock 62731

Adaptor micro USB-B 3.1 la M.2 SSD key B / mSATA cu rack extern 2.5", Delock 62731

 (0 pareri)
    • Format:2.5"
    • Conector extern: 1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2...
    • Conector intern: 1 x 67 pini M.2 key B slot;1 x...
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 2 - A
În stoc magazin
332.11 LEI
Adaptor USB 2.0 la DVI/VGA/HDMI, Delock 61787

Adaptor USB 2.0 la DVI/VGA/HDMI, Delock 61787

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-A > HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:mini USB 2.0 mama
    • Conector 2:DVI mama
În curând
332.11 LEI
Rack extern USB-C 3.1 pentru 2 x 3.5" SATA HDD / SSD transparent, Delock 42624

Rack extern USB-C 3.1 pentru 2 x 3.5" SATA HDD / SSD transparent, Delock 42624

 (0 pareri)
    • Format:3.5"
    • Conector extern: 1 x SuperSpeed USB (USB 3.2 Gen 1)...
    • Conector intern:2 x SATA 22 pini (date + alimentare)
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) - A
Stoc limitat
332.11 LEI
Convertor U.2 SFF-8639 la U.2 SFF-8639 cu frame 3.5", Delock 63956

Convertor U.2 SFF-8639 la U.2 SFF-8639 cu frame 3.5", Delock 63956

 (0 pareri)
    • Conector 1:1 x U.2 SFF-8639 tata
    • Conector 2:1 x U.2 SFF-8639 mama
    • Bootabil:Da
    • Format:3.5″
La comandă
332.11 LEI
Convertor U.2 SFF-8639 la M.2 NVMe Key M cu frame 3.5", Delock 63922

Convertor U.2 SFF-8639 la M.2 NVMe Key M cu frame 3.5", Delock 63922

 (0 pareri)
    • Conector 1:1 x U.2 SFF-8639 tata
    • Conector 2: 1 x 67 pini M.2 slot M
    • Bootabil:Da
    • Format:3.5″
La comandă
332.11 LEI
Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Multi-mode
    • Sectiune:OM4
La comandă
332.11 LEI
Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Multi-mode
    • Sectiune cablu:50/125µm
La comandă
332.11 LEI
Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - SC
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Simplex Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
La comandă
332.11 LEI
HUB cu 10 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63670

HUB cu 10 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63670

 (1 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Numar porturi USB:10
    • Alimentare suplimentara:Da
    • Conectori:1 x USB 3.0-B mama - 10 x USB 3.0-A...
Stoc limitat
332.11 LEI
Rack extern combo USB type C pentru SSD M.2 PCIe/NVME sau SATA, Delock 42633

Rack extern combo USB type C pentru SSD M.2 PCIe/NVME sau SATA, Delock 42633

 (0 pareri)
    • Conector extern:1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2...
    • Conector intern:1 x 67 pini, M.2 key M
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 2 - C
    • Rata transfer date pana la:SuperSpeed USB 10 Gbps
În stoc magazin
332.11 LEI
Mobile Rack PCI Express cu 1 x M.2 NVMe SSD, Delock 47003

Mobile Rack PCI Express cu 1 x M.2 NVMe SSD, Delock 47003

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:M.2 NGFF
    • Conector intern:1 x 67 pini M.2 key M slot
    • Rata transfer de date:de pana la 32 Gbps
    • Standard:PCIe x4, v3.0
Stoc limitat
332.11 LEI
Suport / baza pentru antena radio maritima din otel inoxidabil, Delock 12580

Suport / baza pentru antena radio maritima din otel inoxidabil, Delock 12580

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Baza pentru antena
La comandă
331.00 LEI
PCI Express la 2 x Serial RS-232 cu voltage supply 5V/12V, Delock 89909

PCI Express la 2 x Serial RS-232 cu voltage supply 5V/12V, Delock 89909

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:RS-232 (DB9)
    • Conector extern:2 x RS-232 (D-Sub 9 pini) tata
    • Rata transfer de date:de pana la 230.4 Kb/s
    • Standard:PCIe x1, v2.0
La comandă
330.70 LEI
Multiplicator 4 porturi 3G-SDI, Delock 93250

Multiplicator 4 porturi 3G-SDI, Delock 93250

 (0 pareri)
    • Tip Dispozitiv:Multiplicator 3G-SDI
    • Numar de porturi:4
    • Alimentare suplimentara:Da
    • Culoare:Negru
La comandă
330.50 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • Lindy
  • Gembird
  • InLine
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech