Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Delock

Set 4 distantiere M4 x M4 hexagon 57mm, Delock 60239

Set 4 distantiere M4 x M4 hexagon 57mm, Delock 60239

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Suruburi / Distantiere
    • Utilizare suruburi/distantiere:Placa de baza
La comandă
31.20 LEI
Set 4 cleme din otel inoxidabil filetat pentru sina DIN, Delock 66231

Set 4 cleme din otel inoxidabil filetat pentru sina DIN, Delock 66231

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Clema de fixare
    • Pentru sina DIN de (mm):35
La comandă
17.90 LEI
Set 4 bucati conector Low voltage pentru cablu exterior 20 - 14 AWG, Delock 86737

Set 4 bucati conector Low voltage pentru cablu exterior 20 - 14 AWG, Delock 86737

 (0 pareri)
    • Tip produs:Conector
Stoc limitat
35.70 LEI
Set 4 bucati capace D-type, Delock 86504

Set 4 bucati capace D-type, Delock 86504

 (0 pareri)
    • Dimensiuni (L x l x h): :31 x 26 x 9.8 mm
    • Pentru porturi Keystone cu:24 x 19 mm
    • Tip conexiune:Altele
La comandă
26.91 LEI
Set 4 buc distantiere M4 x M4 hexagon 20mm, Delock 60240

Set 4 buc distantiere M4 x M4 hexagon 20mm, Delock 60240

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Suruburi / Distantiere
    • Utilizare suruburi/distantiere:Placa de baza
La comandă
29.00 LEI
Set 4 buc cupla SC Simplex Single Mode M-M, Delock 85923

Set 4 buc cupla SC Simplex Single Mode M-M, Delock 85923

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Single mode
    • Tip port:SC
Stoc limitat
14.90 LEI
Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925

Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Single mode
    • Tip port:SC
La comandă
21.50 LEI
Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Multi mode
    • Tip port:LC
La comandă
91.30 LEI
Set 4 buc cupla LC - LC Duplex Multimode M-M, Delock 85924

Set 4 buc cupla LC - LC Duplex Multimode M-M, Delock 85924

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Multi mode
    • Tip port:LC
În stoc magazin
43.70 LEI
Set 4 buc cupla fibra optica SC Simplex la SC Simplex Single-mode M-M Albastru, Delock 85990

Set 4 buc cupla fibra optica SC Simplex la SC Simplex Single-mode M-M Albastru, Delock 85990

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Single mode
    • Tip port:SC
    • Material:Plastic
La comandă
16.10 LEI
Set 4 buc cupla fibra optica SC Simplex la SC Simplex Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 85995

Set 4 buc cupla fibra optica SC Simplex la SC Simplex Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 85995

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Multi mode OM4
    • Tip port:SC
    • Material:Plastic
La comandă
23.00 LEI
Set 4 buc cupla fibra optica SC Simplex la SC Simplex Multi-mode OM3 M-M Light Blue, Delock 85994

Set 4 buc cupla fibra optica SC Simplex la SC Simplex Multi-mode OM3 M-M Light Blue, Delock 85994

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Multi mode OM3
    • Tip port:SC
    • Material:Plastic
La comandă
22.10 LEI
Set 4 buc cupla fibra optica SC Simplex la SC Simplex Multi-mode OM1 / OM2 M-M Bej, Delock 85993

Set 4 buc cupla fibra optica SC Simplex la SC Simplex Multi-mode OM1 / OM2 M-M Bej, Delock 85993

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Multi mode OM1 / OM2
    • Tip port:SC
    • Material:Plastic
La comandă
18.50 LEI
Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Single-mode M-M Verde, Delock 85992

Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Single-mode M-M Verde, Delock 85992

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Single mode
    • Tip port:SC
    • Material:Plastic
La comandă
34.70 LEI
Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Single-mode Albastru, Delock 85991

Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Single-mode Albastru, Delock 85991

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Multi mode
    • Tip port:SC
    • Material:Plastic
La comandă
33.00 LEI
Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Multi-mode OM4 Violet, Delock 85998

Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Multi-mode OM4 Violet, Delock 85998

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Multi mode OM4
    • Tip port:SC
    • Material:Plastic
La comandă
36.40 LEI
Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Multi-mode OM3 Light Blue, Delock 85997

Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Multi-mode OM3 Light Blue, Delock 85997

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Multi mode OM3
    • Tip port:SC
    • Material:Plastic
La comandă
36.40 LEI
Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Multi-mode OM1 / OM2 Bej, Delock 85996

Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Multi-mode OM1 / OM2 Bej, Delock 85996

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Multi mode OM1 / OM2
    • Tip port:SC
    • Material:Plastic
La comandă
34.70 LEI
Set 4 buc clips cablu 2/3 sloturi, Delock 18394

Set 4 buc clips cablu 2/3 sloturi, Delock 18394

 (0 pareri)
    • Tip periferica:Clips fixare cablu
    • Culoare:Multicolor
    • Material:Plastic
    • Reutilizabile:Nu
Stoc limitat
34.20 LEI
Set 4 buc cleme marcator de cablu, Delock 18292

Set 4 buc cleme marcator de cablu, Delock 18292

 (0 pareri)
    • Tip periferica:Clips marcare cablu
    • Culoare:Multicolor
La comandă
15.51 LEI
Set 4 buc cheie pentru securizarea mufei RJ45 (86406/86446), Delock 86412

Set 4 buc cheie pentru securizarea mufei RJ45 (86406/86446), Delock 86412

 (0 pareri)
    • Tip:Securizare RJ45
    • Culoare:Rosu
    • Continut:Cheie
În stoc magazin
22.40 LEI
Set 362 distantiere/suruburi M2.5, M3, M4, M5 si M6, Delock 18349

Set 362 distantiere/suruburi M2.5, M3, M4, M5 si M6, Delock 18349

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Suruburi / Distantiere
    • Utilizare suruburi/distantiere:Multipla (PC)
Stoc limitat
344.10 LEI
Set 31 piese (Suruburi) pentru montarea SSD-ului M.2, Delock 18288

Set 31 piese (Suruburi) pentru montarea SSD-ului M.2, Delock 18288

 (4 pareri)
    • Tip dispozitiv:Suruburi / Distantiere
    • Pentru:SSD M.2 (NGFF)
    • Utilizare suruburi/distantiere:SSD M.2
În stoc magazin
36.00 LEI
Set 3 surubelnite Pentalobe cu precizie pentru iPhone, iPad si MacBook, Delock 90560

Set 3 surubelnite Pentalobe cu precizie pentru iPhone, iPad si MacBook, Delock 90560

 (0 pareri)
    • Instrumente:Surubelnite
    • Utilizare surubelnita/biti:Telefoane mobile
Stoc limitat
77.30 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Kingston
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech