Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara
Miercuri, 30 Noiembrie - ÎNCHIS
Joi, 1 Decembrie - ÎNCHIS.

Categorii

DeepCool

Adaptor (HUB) 4 pini la 4 x ventilator 3/4 pini PWM, Deepcool FH-04

Adaptor (HUB) 4 pini la 4 x ventilator 3/4 pini PWM, Deepcool FH-04

 (1 pareri)
    • Tip:Controler ventilatoare
Stoc limitat
38.20 LEI
Adaptor (HUB) SATA 15 pini la 10 x ventilator 3/4 pini PWM, Deepcool FH-10

Adaptor (HUB) SATA 15 pini la 10 x ventilator 3/4 pini PWM, Deepcool FH-10

 (0 pareri)
    • Tip:Controler ventilatoare
Stoc epuizat
69.90 LEI
Banda LED RGB 3 culori 1200mm, Deepcool RGB 380

Banda LED RGB 3 culori 1200mm, Deepcool RGB 380

 (0 pareri)
    • Tip:Banda LED
Stoc epuizat
154.70 LEI
Banda LED RGB 3 culori 550mm, Deepcool RGB 200PRO

Banda LED RGB 3 culori 550mm, Deepcool RGB 200PRO

 (0 pareri)
    • Tip:Banda LED
Stoc depozit
79.90 LEI
Banda LED RGB COLOR 3 culori, telecomanda, DeepCool RGB350

Banda LED RGB COLOR 3 culori, telecomanda, DeepCool RGB350

 (1 pareri)
    • Tip:Banda LED
Stoc limitat
68.00 LEI
Cablu fibra optica MPO la 12 x LC Duplex Multi-mode OM3 2m, Delock 84872

Cablu fibra optica MPO la 12 x LC Duplex Multi-mode OM3 2m, Delock 84872

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - LC
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
La comandă
332.11 LEI
Cooler 120mm DeepCool Carcasa, Wind Blade 120

Cooler 120mm DeepCool Carcasa, Wind Blade 120

 (0 pareri)
    • Tip:Ventilator
    • Utilizare:Carcasa
    • Platforma:Universal
    • Dimensiuni generale:120 x 120 x 25 mm
Stoc depozit
32.50 LEI
Cooler 50mm chipset placa video, DeepCool V50

Cooler 50mm chipset placa video, DeepCool V50

 (0 pareri)
    • Tip:Cooler
    • Utilizare:Placa Video
    • Platforma:Universal
    • Material radiator:Aluminiu
Stoc epuizat
24.60 LEI
Cooler Carcasa 140mm DeepCool Gri/Albastru, UF 140

Cooler Carcasa 140mm DeepCool Gri/Albastru, UF 140

 (0 pareri)
    • Tip:Ventilator
    • Utilizare:Carcasa
    • Platforma:Universal
    • Dimensiuni generale:140 x 26 mm
Stoc depozit
70.50 LEI
Cooler carcasa 80mm LED albastru, DeepCool Xfan 80L

Cooler carcasa 80mm LED albastru, DeepCool Xfan 80L

 (0 pareri)
    • Tip:Ventilator
    • Utilizare:Carcasa
    • Platforma:Universal
    • Dimensiuni generale:80 x 80 x 25 mm
Stoc epuizat
23.40 LEI
Cooler chipset placa video 50mm, DeepCool V65

Cooler chipset placa video 50mm, DeepCool V65

 (0 pareri)
    • Tip:Cooler
    • Utilizare:Placa Video
    • Platforma:Universal
    • Material radiator:Aluminiu
Stoc epuizat
28.30 LEI
Cooler CPU 120mm, universal, DeepCool GAMMAXX300

Cooler CPU 120mm, universal, DeepCool GAMMAXX300

 (0 pareri)
    • Tip:Cooler
    • Utilizare:Procesor
    • Platforma:Universal
    • Dimensiuni generale:121 x 75.5 x 144 mm
Stoc epuizat
113.00 LEI
Cooler CPU DeepCool Iceedge Mini FS v2.0, Universal

Cooler CPU DeepCool Iceedge Mini FS v2.0, Universal

 (0 pareri)
    • Tip:Cooler
    • Utilizare:Procesor
    • Platforma:Universal
    • Dimensiuni generale:119 x 75 x 112 mm
Stoc epuizat
73.99 LEI
Cooler CPU universal, DeepCool Gamma Archer

Cooler CPU universal, DeepCool Gamma Archer

 (0 pareri)
    • Tip:Cooler
    • Utilizare:Procesor
    • Platforma:Universal
    • Dimensiuni generale:124 x 121 x 65.5 mm
Stoc epuizat
38.40 LEI
Cooler procesor INTEL, DEEPCOOL CK-11509

Cooler procesor INTEL, DEEPCOOL CK-11509

 (0 pareri)
    • Tip:Cooler
    • Utilizare:Procesor
    • Platforma:Intel
    • Dimensiuni generale:94.5 x 94.5 x 56 mm
Stoc epuizat
20.50 LEI
Mouse pad Gaming 300x250mm Negru/Verde, DeepCool DC_PAD

Mouse pad Gaming 300x250mm Negru/Verde, DeepCool DC_PAD

 (0 pareri)
    • Tip:Mouse Pad
    • Gaming:Da
    • Dimensiuni:300x250x3 mm
    • Material:Cauciuc + material textil
Stoc limitat
22.71 LEI
Mousepad gaming 800x400 negru, DEEPCOOL E-PAD PLUS

Mousepad gaming 800x400 negru, DEEPCOOL E-PAD PLUS

 (0 pareri)
    • Tip:Mouse Pad
    • Gaming:Da
    • Dimensiuni:800*400*4mm
    • Culoare:Negru
Stoc epuizat
59.50 LEI
Pasta siliconica 1.5gr 5.2 W/(m·K), DeepCool G15

Pasta siliconica 1.5gr 5.2 W/(m·K), DeepCool G15

 (1 pareri)
    • Tip:Pasta Procesor
    • Greutate Pasta:1.5 gr
Stoc limitat
31.00 LEI
Pasta siliconica 3gr, DeepCool EX750(3g)

Pasta siliconica 3gr, DeepCool EX750(3g)

 (0 pareri)
Stoc limitat
45.51 LEI
Pasta siliconica 4gr 5.2 W/(m·K), DeepCool G40

Pasta siliconica 4gr 5.2 W/(m·K), DeepCool G40

 (0 pareri)
Stoc limitat
35.70 LEI
Pasta siliconica 5gr, DeepCool Z10(5g)

Pasta siliconica 5gr, DeepCool Z10(5g)

 (0 pareri)
    • Tip:Pasta Procesor
    • Utilizare:Procesor
    • Greutate Pasta:5 gr
Stoc limitat
45.51 LEI
Pasta termoconductoare 1.5g, DeepCool Z3

Pasta termoconductoare 1.5g, DeepCool Z3

 (0 pareri)
    • Tip:Pasta Procesor
    • Greutate Pasta:1.5 gr
Stoc limitat
24.39 LEI
Pasta termoconductoare 3g, DeepCool Silver TIM Z9

Pasta termoconductoare 3g, DeepCool Silver TIM Z9

 (0 pareri)
    • Tip:Pasta Procesor
    • Platforma:Universal
    • Greutate Pasta:3 gr
    • Altele:conductivitate: >4 W/m-K
Stoc epuizat
32.00 LEI
Pasta termoconductoare 3g, DeepCool Z5

Pasta termoconductoare 3g, DeepCool Z5

 (0 pareri)
    • Tip:Pasta Procesor
    • Platforma:Universal
    • Greutate Pasta:3 gr
    • Altele:conductivitate: >4 W/m-K
Stoc limitat
22.00 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech