  • Imagine Cablu USB 2.0 type C Fast Charging PD3.0/100W cu afisaj 2m Transparent, Delock 85409
  • 1/5
Cablu USB 2.0 type C Fast Charging PD3.0/100W cu afisaj 2m Transparent, Delock 85409
Cod produs: 85409
Producator: Delock
102.60 Lei
Include timbrul verde
Garantie: 24 de luni
În curând
Informatii suplimentare
  • Tip conexiune:USB C - USB C
  • Tip USB:USB 2.0
  • Conector 1:USB tip C tata
  • Conector 2:USB tip C tata
  • Lungime (m):2
  • Conectori:Tata - Tata
  • Culoare:Negru
  • Chipset:E-Marker HUSB332A
  • Rata transfer de date:de pana la 480 Mbps
  • Ecranat:Da
  • Curent de iesire:5A
  • Putere PD (W):100 - Fast Charge/PD 3.0
  • Altele:Conector cu afisaj
  • Conector reversibil:Da
  • Cod bare (EAN):4043619854097
Alte detalii Cablu USB 2.0 type C Fast Charging PD3.0/100W cu afisaj 2m Transparent, Delock 85409
  • Tip conector 2:USB-C
  • Tip conector 1:USB-C
  • Brand compatibil:Universal
Descriere Cablu USB 2.0 type C Fast Charging PD3.0/100W cu afisaj 2m Transparent, Delock 85409
Acest cablu USB de la Delock permite conectarea intre un dispozitiv cu conector USB Type-C™ si un PC sau un laptop echipat cu un port USB Type-C™ liber. Chipsetul e-Marker integrat accepta functia PD 3.0 pentru incarcare rapida cu o putere de incarcare de pana la 100 W. Cu o lungime de aprox. 2 m, dispozitivele pot fi conectate si pe distante mai mari, fara probleme.
Afisare
Calitate si performanta
Cele doua capete ale conectorului atrag ochiul vizual, deoarece carcasa lor transparenta va permite sa vedeti interiorul conectorilor. Cablul este foarte robust si durabil datorita ecranarii sale robuste din material textil si a reducerii puternice a tensiunii. Ecartamentul mare al cablului al liniei de alimentare cu 20 AWG accepta, de asemenea, o sursa de alimentare stabila de pana la 5 A.
Detalii tehnice
  • Conectori:
    1 x USB Type-C™ 2.0 tata
    1 x USB Type-C™ 2.0 tata cu indicatie de alimentare
  • Chipset: E-Marker HUSB332A
  • Grosime cablu:
    Linia de date 30 AWG
    Linia de alimentare 20 AWG
  • Livrarea sursei USB (USB PD 3.0) accepta pana la 100 wati (20 V / 5 A)
  • Diametru cablu: aprox. 3,2 mm