Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Opinia ta

Imagine Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 verde, Delock 43352

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 verde, Delock 43352

 ( Fii primul care scrie un review )
Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock. Specificatii • Conectori:  24 x SC Simplex mama >   24 x SC Simplex mama• Culoare: verde• Pentru 24 de fibre OS2 ...
Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock. Specificatii • Conectori:  24 x SC Simplex mama >   24 x SC Simplex mama• Culoare: verde• Pentru 24 de fibre OS2 ...

Folosind acest formular poti scrie impresiile tale despre acest produs:

Nota generala pe care o acorzi produsului*:

Comentariu PRO *:

Comentariu CONTRA:

Alte detalii:

Adaugă Imagini (optional; format JPG sau PNG, max 3 imagini, max 5MB/imagine):

JPG, JPEG sau PNG, max 3 imagini, max 1MB/imagine

incarca fisiere

Nume *:

E-mail *:

Telefon  :

  • Campurile marcate cu * sunt obligatorii.
  • Review-urile cu caracter obscen / jignitor nu vor fi aprobate.
  • Adresa de e-mail / Telefonul sunt confidentiale si nu vor fi facute publice.

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • Lindy
  • Gembird
  • InLine
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech