Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara
Miercuri, 30 Noiembrie - ÎNCHIS
Joi, 1 Decembrie - ÎNCHIS.

Categorii

Opinia ta

Imagine Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 10m, InLine IL88410

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 10m, InLine IL88410

 ( Fii primul care scrie un review )
Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cablurile Fibre to the Home (FTTH) de la InLine conecteaza punctul de transfer al casei cu modemul cu fibr...
Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cablurile Fibre to the Home (FTTH) de la InLine conecteaza punctul de transfer al casei cu modemul cu fibr...

Folosind acest formular poti scrie impresiile tale despre acest produs:

Nota generala pe care o acorzi produsului*:

Comentariu PRO *:

Comentariu CONTRA:

Alte detalii:

Adaugă Imagini (optional; format JPG sau PNG, max 3 imagini, max 5MB/imagine):

JPG, JPEG sau PNG, max 3 imagini, max 1MB/imagine

incarca fisiere

Nume *:

E-mail *:

Telefon  :

  • Campurile marcate cu * sunt obligatorii.
  • Review-urile cu caracter obscen / jignitor nu vor fi aprobate.
  • Adresa de e-mail / Telefonul sunt confidentiale si nu vor fi facute publice.

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech