Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Opinia ta

Imagine Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 3m, Value 21.99.1101

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 3m, Value 21.99.1101

 ( Fii primul care scrie un review )
Cablu fibra optica MPO - MPO OM4, Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conector de inalta densitate si un cablu cu fibra optica cu panglica de 12 fibre. Acest sistem este utilizat pe scara larga in ce...
Cablu fibra optica MPO - MPO OM4, Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conector de inalta densitate si un cablu cu fibra optica cu panglica de 12 fibre. Acest sistem este utilizat pe scara larga in ce...

Folosind acest formular poti scrie impresiile tale despre acest produs:

Nota generala pe care o acorzi produsului*:

Comentariu PRO *:

Comentariu CONTRA:

Alte detalii:

Adaugă Imagini (optional; format JPG sau PNG, max 3 imagini, max 5MB/imagine):

JPG, JPEG sau PNG, max 3 imagini, max 1MB/imagine

incarca fisiere

Nume *:

E-mail *:

Telefon  :

  • Campurile marcate cu * sunt obligatorii.
  • Review-urile cu caracter obscen / jignitor nu vor fi aprobate.
  • Adresa de e-mail / Telefonul sunt confidentiale si nu vor fi facute publice.

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • Lindy
  • Gembird
  • InLine
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech