Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Luni, 24 Ianuarie - INCHIS! | Accesul clienților în magazin este restricționat la max. 2 persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Opinia ta

Imagine Cablu fibra optica MPO la 12 x LC Duplex Multi-mode OM3 2m, Delock 84872

Cablu fibra optica MPO la 12 x LC Duplex Multi-mode OM3 2m, Delock 84872

 ( Fii primul care scrie un review )
Acest cablu MPO la LC de la Delock are un conector MPO / UPC mama pe o parte si un conector tata 12 x LC / UPC tata pe cealalta parte. Acest lucru permite transmiterea semnalului de fibra optica catre diferite dispozitive de retea, cum ar fi comutatoarele....
Acest cablu MPO la LC de la Delock are un conector MPO / UPC mama pe o parte si un conector tata 12 x LC / UPC tata pe cealalta parte. Acest lucru permite transmiterea semnalului de fibra optica catre diferite dispozitive de retea, cum ar fi comutatoarele....

Folosind acest formular poti scrie impresiile tale despre acest produs:

Nota generala pe care o acorzi produsului*:

Comentariu PRO *:

Comentariu CONTRA:

Alte detalii:

Adaugă Imagini (optional; format JPG sau PNG, max 3 imagini, max 5MB/imagine):

JPG, JPEG sau PNG, max 3 imagini, max 1MB/imagine

incarca fisiere

Nume *:

E-mail *:

Telefon  :

  • Campurile marcate cu * sunt obligatorii.
  • Review-urile cu caracter obscen / jignitor nu vor fi aprobate.
  • Adresa de e-mail / Telefonul sunt confidentiale si nu vor fi facute publice.

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • Logitech
  • Navilock
  • Arctic