Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara
Miercuri, 30 Noiembrie - ÎNCHIS
Joi, 1 Decembrie - ÎNCHIS.

Categorii

Opinia ta

Imagine Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9485

Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9485

 ( Fii primul care scrie un review )
Cablu din fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH - LC protejata, de inalta calitate.Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2Materialul cablului: teaca fara halogeni si ignifuga, cu miez solidDiametrul cablului (diametrul exterior): 3,0 x 6,0...
Cablu din fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH - LC protejata, de inalta calitate.Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2Materialul cablului: teaca fara halogeni si ignifuga, cu miez solidDiametrul cablului (diametrul exterior): 3,0 x 6,0...

Folosind acest formular poti scrie impresiile tale despre acest produs:

Nota generala pe care o acorzi produsului*:

Comentariu PRO *:

Comentariu CONTRA:

Alte detalii:

Adaugă Imagini (optional; format JPG sau PNG, max 3 imagini, max 5MB/imagine):

JPG, JPEG sau PNG, max 3 imagini, max 1MB/imagine

incarca fisiere

Nume *:

E-mail *:

Telefon  :

  • Campurile marcate cu * sunt obligatorii.
  • Review-urile cu caracter obscen / jignitor nu vor fi aprobate.
  • Adresa de e-mail / Telefonul sunt confidentiale si nu vor fi facute publice.

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech