Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Opinia ta

Imagine Adaptor fibra optica  ST/SC Simplex Single-Mode Zirconiu, Roline 21.17.0101

Adaptor fibra optica ST/SC Simplex Single-Mode Zirconiu, Roline 21.17.0101

  (Fii primul care scrie un review)
Adaptoarele si cuplajele LWL au o calitate deosebita in cablarea cu fibra optica la costuri reduse.  Se foloseste la montarea in panouri frontale cu fibra optica sau pentru extinderea cablurilor cu fibra optica.  Potrivit si pentru un cablu cu f...
Adaptoarele si cuplajele LWL au o calitate deosebita in cablarea cu fibra optica la costuri reduse.  Se foloseste la montarea in panouri frontale cu fibra optica sau pentru extinderea cablurilor cu fibra optica.  Potrivit si pentru un cablu cu f...

Folosind acest formular poti scrie impresiile tale despre acest produs:

Nota generala pe care o acorzi produsului*:

Comentariu PRO *:

Comentariu CONTRA:

Alte detalii:

Adaugă Imagini (optional; format JPG sau PNG, max 3 imagini, max 5MB/imagine):

JPG, JPEG sau PNG, max 3 imagini, max 1MB/imagine

incarca fisiere

Nume *:

E-mail *:

Telefon  :

  • Campurile marcate cu * sunt obligatorii.
  • Review-urile cu caracter obscen / jignitor nu vor fi aprobate.
  • Adresa de e-mail / Telefonul sunt confidentiale si nu vor fi facute publice.

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • Duracell