Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Opinia ta

Imagine Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM3, Value 21.99.0655

Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM3, Value 21.99.0655

 ( Fii primul care scrie un review )
Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM3, Value 21.99.0655 - pentru instalarea sau extinderea cablurilor de fibra optica
Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM3, Value 21.99.0655 - pentru instalarea sau extinderea cablurilor de fibra optica

Folosind acest formular poti scrie impresiile tale despre acest produs:

Nota generala pe care o acorzi produsului*:

Comentariu PRO *:

Comentariu CONTRA:

Alte detalii:

Adaugă Imagini (optional; format JPG sau PNG, max 3 imagini, max 5MB/imagine):

JPG, JPEG sau PNG, max 3 imagini, max 1MB/imagine

incarca fisiere

Nume *:

E-mail *:

Telefon  :

  • Campurile marcate cu * sunt obligatorii.
  • Review-urile cu caracter obscen / jignitor nu vor fi aprobate.
  • Adresa de e-mail / Telefonul sunt confidentiale si nu vor fi facute publice.

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • TP-Link
  • ATEN
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital