Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Modul Keystone Duplex LC multi-mode M-M, Delock 86330
  • Imagine Modul Keystone Duplex LC multi-mode M-M, Delock 86330
  • 1/2

Modul Keystone Duplex LC multi-mode M-M, Delock 86330

Cod produs: 86330
Acest modul de la Delock poate fi folosit pentru extinderea cablurilor de fibra optica. Gratie dimensiunilor standard, acesta poate fi folosit pentru montare usoara prin fixare, de exemplu intr-un... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
21.50 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc magazin (mai mult de 3 bucati) si este disponibil pentru livrare sau ridicare din showroom.
Garantie: -
În stoc magazin
Informatii suplimentare

Caracteristici generale Modul Keystone Duplex LC multi-mode M-M, Delock 86330

  • Conector 1:LC Duplex mama
  • Conector 2:LC Duplex mama
  • Dimensiuni (L x l x h): :29.2 x 17.8 x 22.1 mm
  • Pentru porturi Keystone cu:19.2 x 14.9 mm
  • Tip conexiune:Fibra Optica
  • Cod bare (EAN):4043619863303

Descriere Modul Keystone Duplex LC multi-mode M-M, Delock 86330

Acest modul de la Delock poate fi folosit pentru extinderea cablurilor de fibra optica. Gratie dimensiunilor standard, acesta poate fi folosit pentru montare usoara prin fixare, de exemplu intr-un panou Keystone, pe o placa de suprafata sau intr-o caseta montata pe o suprafata.

Detalii tehnice 

  • Conectori:
    1 x LC Duplex mama > 1 x LC Duplex mama
  • Culoare: verde lime
  • Pentru fibra multi-mode
  • Pierdere introducere < 0,3 dB
  • Huse antipraf
  • Pentru porturi Keystone de 19,2 x 14,9 mm
  • Carcasa uloare: negru
  • Dimensiuni (Lxlxi): aprox. 29,2 x 16,5 x 21,9 mm 

Cerinte de sistem

  • Un port tata LC Duplex liber 

Pachetul contine 

  • Modul tip Keystone

Se poate folosi cu Patch Panel sau cu Keystone Box

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • Bachmann