Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 3m, Delock 85134
  • Imagine
  • Imagine
  • 1/3

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 3m, Delock 85134

Cod produs: 85134
Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.  Specificatii• Conector:     1 x duplex... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
57.20 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 5-14 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234.
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 3m, Delock 85134

  • Conectori:LC-LC
  • Lungime:3m
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM4
  • Diametru cablu extern:3 mm
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 3m, Delock 85134

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media. 

Specificatii
• Conector:
     1 x duplex LC>
     1 x duplex LC
• Cablu Multimode OM4
• Fiber: 50/125 μm
• Conector Uniboot
• Parghie de extragere
• Polaritate schimbabila
• Diametrul cablului: cca. 3 mm
• Pierdere de insertie <0,5 dB
• LS0H (fara halogeni)
• Culoare: violet
• Lungime cablu: cca. 3 m

Cerințe de sistem
• Un port LC duplex liber

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Logitech
  • DeepCool
  • Kingston
  • Kingmax
  • Energenie
  • Western Digital
  • Digitus