Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC-SC duplex multimode 2m, Value 21.99.9852
  • 1/1

Cablu fibra optica LC-SC duplex multimode 2m, Value 21.99.9852

Cod produs: 21.99.9852-20
Cablu fibra optica LC-SC, duplex multimode, 2m, Value 21.99.9852
Producator: Value
19.00 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc limitat magazin (cantitate limitata 1 - 2 bucati). Pentru mai multe informatii sunati la nr.  021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
Stoc limitat
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-SC duplex multimode 2m, Value 21.99.9852

  • Conectori: LC-SC
  • Lungime:2m
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM1
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:2,8 x 6 mm
  • Culoare:Gri

Descriere Cablu fibra optica LC-SC duplex multimode 2m, Value 21.99.9852

Cablu fibra optica LC-SC, duplex multimode, 2m, Value 21.99.9852

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • Kingmax
  • Western Digital
  • Energenie
  • Digitus