Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 LSOH Uniboot 2m, Delock 85689
  • Imagine
  • Imagine
  • 1/3

Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 LSOH Uniboot 2m, Delock 85689

Cod produs: 85689
Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media. Parghia de extragere usureaza deconectarea de... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
68.50 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 5-14 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234.
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 LSOH Uniboot 2m, Delock 85689

  • Conectori:LC-LC
  • Lungime:2m
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM5
  • Diametru cablu extern:3 mm
  • Culoare:Verde
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 LSOH Uniboot 2m, Delock 85689

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media. Parghia de extragere usureaza deconectarea de la panourile cu densitate ridicata.

• Conector Uniboot
• Parghie de extragere
• Polaritate schimbabila
• Teaca exterioara comuna
• Diametrul cablului: cca. 3 mm
• Pierdere de insertie <0,5 dB

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Logitech
  • DeepCool
  • Kingston
  • Kingmax
  • Energenie
  • Western Digital
  • Digitus