Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Modul SFP Bi-Directional TP-Link TL-SM321B
  • 1/1

Modul SFP Bi-Directional TP-Link TL-SM321B

Cod produs: TL-SM321B
TP-LINK TL-SM321B respecta cel mai nou standard 1000Base-BX, transmisie prin intermediul unui singur fir de fibra, cu o lungime de unda diferita pentru fiecare directie. Puteti extinde lungimea... Citeste mai mult »»
Producator: TP-Link
89.30 Lei
Include timbrul verde
Produsul este disponibil in depozit (cantitate limitata 1 - 2 bucati), NU in showroom. Poate fi livrat sau ridicat din showroom in maxim 1-2 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr.  021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 60 de luni
Stoc limitat depozit
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Modul SFP Bi-Directional TP-Link TL-SM321B

  • Tip accesoriu:Modul
  • Standarde şi protocoale:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Lungime de undă:TX: 1310nm / RX: 1550nm
  • Alimentare:3.3V
  • Cablu:Fibră single-mode
  • Lungime max. cablu:10km
  • Tip fibră:Single-mode 9/125 um
  • Rată transfer:1.25Gbps
  • Tip port:LC

Descriere Modul SFP Bi-Directional TP-Link TL-SM321B

TP-LINK TL-SM321B respecta cel mai nou standard 1000Base-BX, transmisie prin intermediul unui singur fir de fibra, cu o lungime de unda diferita pentru fiecare directie. Puteti extinde lungimea retelei pana la 10km impreuna cu routerele, switch-urile si media convertoarele TP-LINK pentru a oferi viteze ridicate si stabilitate.

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • Logitech
  • DeepCool
  • Kingmax
  • Energenie
  • Western Digital
  • Digitus