Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Vineri 14 Decembrie, showroom-ul nostru va fi deschis până la ora 17.00!
Începând cu 15 Noiembrie, numărul de telefon 0728.024.361 NU mai este valabil. Ne puteți contacta în continuare la numărul 021.322.1234, unde sunt puse la dispoziția dvs. 10 linii telefonice. Mulțumim pentru înțelegere!

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Modul SFP Bi-Directional TP-Link TL-SM321A
  • 1/1

Modul SFP Bi-Directional TP-Link TL-SM321A

 (Fii primul care scrie un review )
3 out of 5 based on 4 user ratings
Cod produs: TL-SM321A
TP-LINK TL-SM321A raspectă cel mai nou standard 1000Base-BX, transmisie prin intermediul unui singur fir de fibră, cu o lungime de undă diferită pentru fiecare direcţie. Puteţi extinde lungimea... Citeste mai mult »»
Producator: TP-Link
199.90 Lei
Include timbrul verde
Produsul este disponibil in depozit, NU in showroom. Poate fi livrat sau ridicat din showroom in maxim 1-2 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr.  021.322.1234.
Garantie: 2 ani
Stoc limitat depozit
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Modul SFP Bi-Directional TP-Link TL-SM321A

  • Tip accesoriu:Modul
  • Standarde şi protocoale:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Lungime de undă:TX: 1550nm / RX: 1310nm
  • Alimentare:3.3V
  • Cablu:Fibră single-mode
  • Lungime max. cablu:10km
  • Tip fibră:Single-mode 9/125 um
  • Rată transfer:1.25Gbps
  • Tip port:LC

Descriere Modul SFP Bi-Directional TP-Link TL-SM321A

TP-LINK TL-SM321A raspectă cel mai nou standard 1000Base-BX, transmisie prin intermediul unui singur fir de fibră, cu o lungime de undă diferită pentru fiecare direcţie. Puteţi extinde lungimea reţelei până la 10km împreună cu routerele, switch-urile şi media convertoarele TP-LINK pentru a oferi viteze ridicate şi stabilitate.

 

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • A4TECH
  • LogiLink
  • DeepCool
  • Genius
  • Logitech
  • Kingston
  • Kingmax
  • Western Digital
  • Mustek
  • Energenie
  • Digitus